Honeywell XNX Universal Gas Transmitter

0

Honeywell XNX evrensel gaz vericisi, ATEX, IECEx, CSA ve SIL2 onaylı bir cihazdır. Paslanmaz çelik 316 ve denizcilik sınıfı boyalı alüminyum LM25 olarak mevcuttur. Aleve dayanıklı muhafazası yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır ve geniş arkadan aydınlatmalı LCD, ünitenin durumunu görüntülemek için bir rakam ve metin kombinasyonu sağlar. Bu cihaz, tehlikeli yerlerde kullanım için onaylanmıştır ve Honeywell Analytic’in mevcut endüstriyel sabit gaz sensörleri serisiyle uyumludur.

XNX, ATEX, IECEx, UL, CSA ve SIL2 onaylıdır

Honeywell XNX evrensel gaz vericisi, değiştirilebilir bir IS HART(r) terminal portuna sahiptir ve çeşitli sensör tipleri ile kullanılabilir. ATEX, IECEx, CSA ve SIL2 onaylıdır ve 100’den fazla gaz kalibrasyonuna sahiptir. Çapraz kalibrasyon işlevi bütan, etan ve pentanı destekler. ATEX, IECEx, UL, CSA ve SIL2 onaylı muhafazası, onu endüstriyel ayarlar için ideal hale getirir.
ATEX, IECEx, CSA ve SIL2 onaylı Honeywell XNX evrensel gaz vericisi, Honeywell Analytics’in çeşitli gaz sensörlerinden gelen girdileri kabul edebilir. Gaz konsantrasyonunu izlemek için tek bir arayüz kullanmanıza izin veren 4-20mA üzerinde HART gibi endüstri standardı çıkış sinyallerine sahiptir. XNX evrensel gaz vericisi ayrıca çeşitli iletişim protokollerini destekler ve aksesuar olarak mevcuttur.

XNX sınırlı alan kiti, tümü 0,5 LPM regülatörlü, yeniden kullanılabilir bir taşıma çantası, numune alma probu ve kalibrasyon hortumu ile birlikte gelir. XNX verici, isteğe bağlı bir harici filtreyle birlikte gelen bir kapalı alan kitiyle de mevcuttur. Köpük astarlı bir taşıma çantası ile birlikte gelir ve M5 veya cal gazı için sınırlı bir alan bölmesine sahiptir. Diğer aksesuarlar arasında kalibrasyon hortumu, ters çevrilebilir tornavida, paslanmaz çelik timsah klipsi ve kullanım kılavuzu yer alır.

Honeywell Analytic’in mevcut endüstriyel sabit gaz sensörlerinin tümü ile uyumludur

XNX evrensel gaz vericisi, tek bir platformda en kapsamlı sensör yelpazesini desteklemek için tasarlanmıştır. Esnek modüler giriş ve çıkış konfigürasyonları ile çok çeşitli endüstri standardı çıkış sinyalleri sağlar. Endüstri standardı PLC’ler ve kontrolörlerle uyumlu olan verici, kolayca kurulabilir. Honeywell Analytics, petrol ve gaz, petrokimya, kimya ve ilaç endüstrileri dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamalar için çeşitli gaz izleme çözümleri sunar.
XNX’in kurulumu ve bakımı kolaydır. Verici, elektrokimyasal hücre, kızılötesi ve katalitik boncuk dahil yüzlerce farklı gaz sensörünü destekler. Entegre bir gaz konsantrasyonu göstergesine sahiptir ve HART ve 4-20 mA uyumludur. Mevcut bir HART el cihazı ile yapılandırılabilir.

Düşük bakım gerektirirxnx

Honeywell XNX evrensel gaz vericisi, çeşitli gaz türlerinin izlenmesi ve algılanması için az bakım gerektiren, düşük maliyetli bir çözümdür. Ortak bir platformda çok çeşitli sensörleri destekler ve modüler giriş ve çıkış seçeneklerine sahiptir. Honeywell XNX, kolay kurulum, kolay kullanım ve düşük bakım için tasarlanmıştır. Paslanmaz çelik veya alüminyum kasa arasında seçim yapabilirsiniz.
XNX, paslanmaz çelik veya alüminyum olarak mevcuttur ve denizcilik sınıfı kaplamaya sahiptir. Her türlü elektrokimyasal, kızılötesi ve katalitik boncuk gazı monitörünü destekler. Bu az bakım gerektiren vericinin kurulumu kolaydır ve diğer gaz vericileriyle birlikte çalışabilir, bu da onu herhangi bir petrol/gaz tesisi için mükemmel bir seçim haline getirir. Honeywell XNX, üçüncü taraf dağıtılmış kontrol sistemleriyle uyumludur ve çok çeşitli güvenlik ekipmanlarıyla sorunsuz bir şekilde çalışır.

Ortak bir arayüze sahiptir

XNX evrensel gaz vericisi, kullanıcılara gaz konsantrasyonunun doğru ölçümü için gerekli olan ayarlara ve araçlara kolay erişim sağlar. XNX, standart bir HART arabiriminin yanı sıra EDDL ve Modbus iletişimi seçenekleriyle donatılmıştır. Ayrıca kalibrasyon ve alarm simülasyonu için ortak bir arayüze sahiptir. Bu ortak arayüz, kullanıcıların vericiyi açmadan kalibrasyon yapmalarını sağlar.
XNX evrensel gaz vericisini yapılandırmak için ilk adım izlenecek gazı seçmektir. XNX çoğu EC sensörüyle uyumludur. Ortak arayüzü, kullanıcıların farklı sensör türleri ve ayarlarına sahip sensörleri seçmesine olanak tanır. Sıcaklık, nem veya sensör aralığını değiştirmek mümkündür. Ek olarak, vericinin, kullanıcıların alarm seviyelerini ayarlamasına ve varsayılan doğruluğu yapılandırmasına olanak tanıyan bir özelliği vardır.

ANA SAYFA

No Comments
  1. […] HONEYWELL XNX XNX GAS DETECTOR CALIBRATION […]

  2. […] HONEYWELL XNX XNX GAZ DEDEKTÖRÜ KALİBRASYONU […]

Leave A Reply

Your email address will not be published.